Bieżące informacje

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Kontrterroryści, Komisariat Wodny i kamiennogórscy policjanci na Dniach Kamiennej Góry

Data publikacji 08.08.2022

W ubiegły weekend nad Ośrodkiem Wypoczynku Świątecznego „Zalew” odbywały się dni Kamiennej Góry. W sobotę o godzinie 14:00 na imprezie pojawiło się kilku niezwykłych gości. Kamiennogórscy policjanci wraz policjantami z Komisariatu Wodnego oraz Samodzielnego Pododdziału Kontrterrorystycznego Policji z Wrocławia zorganizowali policyjny pokaz wyposażenia, a także prowadzili działania profilaktyczne.

Dni Kamiennej Góry to coroczna impreza, która jest świętem miasta. Podczas jej trwania organizowanych jest wiele wydarzeń kulturalnych i sportowych. Jest to idealna okazja, aby spotkać się z lokalnym społeczeństwem.
Policjanci kamiennogórskiej komendy postanowili zaprosić do współpracy Komisariat Wodny z Wrocławia oraz Samodzielny Pododdział Kontrterrorystyczny Policji z Wrocławia i w sobotę (06 sierpnia 2022 roku) o godzinie 14:00 wspólnie zorganizowali pokaz policyjny.
Każdy mógł zobaczyć na własne oczy, z jakiego wyposażenia korzystają policjanci z tych wyspecjalizowanych komórek. Dużym zainteresowaniem cieszyły się jednostki broni, które przywieźli ze sobą kontrterroryści z Wrocławia, a także poduszkowiec, który zaprezentowali wodniacy. Kamiennogórscy policjanci prowadzili działania profilaktyczne związane z metodami oszustw popełnianych na rzecz osób starszych, a także rozmawiali z dziećmi na temat bezpiecznego wypoczynku. Chętni na służbę w policji mogli porozmawiać z każdym z funkcjonariuszy i dowiedzieć się, jakie wymagania należy spełnić, aby dostać się do każdej z jednostki.
Zapraszamy do obejrzenia filmu z tego wydarzenia.

st. sierż. Katarzyna Trzepak-Balicka
Komenda Powiatowa Policji w Kamiennej Górze

Powrót na górę strony