Bieżące informacje

POSZUKIWANY BYŁ PRZEZ SĄD ZA KRADZIEŻ Z WŁAMANIEM. ZOSTAŁ ZATRZYMANY PRZEZ KAMIENNOGÓRSKICH POLICJANTÓW

Data publikacji 29.09.2021

W dniu 28 września br. policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Kamiennej Górze zatrzymali 27-letniego mężczyznę poszukiwanego przez sąd do odbycia kary pozbawienia wolności za przestępstwo kradzieży z włamaniem. Najbliższe miesiące 27-latek spędzi w Areszcie Śledczym w Świdnicy.

Mimo wielu obowiązków policjanci kryminalni nadal wykonują swoje główne zadania – a wśród nich zatrzymywanie osób poszukiwanych. Doświadczenie policjantów kryminalnych z kamiennogórskiej komendy i doskonała znajomość przestępczego środowiska zaowocowało zatrzymaniem w dniu wczorajszym (28 września) poszukiwanego mężczyzny.

27-latek poszukiwany był Sąd Rejonowy w Jeleniej Górze do odbycia kary pozbawienia wolności za kradzież z włamaniem, której się w przeszłości dopuścił. Mężczyzna został zatrzymany w godzinach popołudniowych przed swoim domem. Wydawał się być zaskoczony odwiedzinami policjantów. W dniu dzisiejszy został przewieziony do Aresztu Śledczego w Świdnicy, gdzie spędzi najbliższe miesiące.

asp. Paulina Basta

Komenda Powiatowa Policji w Kamiennej Górze

Powrót na górę strony
Polska Policja