Bieżące informacje

ZATRZYMANY 30-LATEK POSIADAŁ PRZY SOBIE NARKOTYKI

Data publikacji 29.09.2021

W nocy z 25/26 września br. policjanci z Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego z Komendy Powiatowej Policji w Kamiennej Górze zatrzymali na jednym z parkingów 30-latka, który posiadał przy sobie narkotyki. Teraz mężczyźnie grozi kara pozbawienia wolności do lat 3.

Ok. godz. 02:00 w nocy z 25/26 września br. kamiennogórscy funkcjonariusze patrolujący miasto, otrzymali zgłoszenie o mężczyźnie, który na jednym z parkingów usiłuje włamać się do pojazdu.

Policjanci niezwłocznie udali się na wskazane w zgłoszeniu miejsce, gdzie okazało się, że do włamania nie doszło, jednak zastali tam 30-latka, którego irracjonalne zachowanie wzbudziło ich podejrzenie. Wypowiedź mężczyzny świadczyła o tym, że może mieć halucynacje, co wzbudziło niepokój policjantów, którzy wezwali na miejsce zespół ratownictwa medycznego. W trakcie dalszych czynności okazało się mężczyzna ten w opakowaniu po gumach do żucia ukrywa woreczek strunowy z białą krystaliczną substancją.

30-latek został zatrzymany i trafił do policyjnej celi. Następnego dnia usłyszał zarzut w związku z posiadaną przy sobie metamfetaminą, do którego się przyznał. Teraz grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Policjanci przestrzegają przed zażywanie narkotyków. Pamiętajmy, że po ich zażyciu mogą się pojawić halucynacje. To znak, że nasz organizm sygnalizuje w ten sposób poważne problemy ze zdrowiem lub usiłuje poradzić sobie ze stresem powiązanym z urazami bądź nieprawidłowościami w funkcjonowaniu mózgu i innych organów.

asp. Paulina Basta

Komenda Powiatowa Policji w Kamiennej Górze

 

Powrót na górę strony
Polska Policja