Bieżące informacje

JESTEŚMY PO TO, ŻEBY POMAGAĆ. PODZIĘKOWANIA DLA LUBAWSKICH POLICJANTÓW.

Data publikacji 27.09.2021

Na ręce Komendanta Powiatowego Policji w Kamiennej Górze oraz Komendanta Komisariatu Policji w Lubawce wpłynął list, w którym Prezes Stowarzyszenia Zwierzaki Bezdomniaki Home for Pets dziękuje policjantom z Komisariatu Policji w Lubawce za profesjonalnie przeprowadzoną asystę podczas zabezpieczenia 19 kociąt.

Na ręce Komendanta Powiatowego Policji w Kamiennej Górze oraz Komendanta Komisariatu Policji w Lubawce wpłynął list, w którym Prezes Stowarzyszenia Zwierzaki Bezdomniaki Home for Pets dziękuje policjantom z Komisariatu Policji w Lubawce st. sierż. Paweł Zabiegło oraz post. Szymonowi Sztejkowskiemu, którzy asystowali na terenie gminy Lubawka pracownikom w/w Stowarzyszenia podczas zabezpieczenia 19 kotków, których właściciel zmarł.

Mundurowi każdego dnia podczas wykonywania czynności służbowych wielokrotnie mają do czynienia z podobnymi sytuacjami. Policjanci po raz kolejny dali przykład zaangażowania i troski o los drugiego człowieka, ale i zwierząt, jak też empatii godnej naśladowania.

asp. Paulina Basta

Komenda Powiatowa Policji w Kamiennej Górze

 

Powrót na górę strony
Polska Policja