Bieżące informacje

BYŁ POSZUKIWANY PRZEZ SĄD ZA POSIADANIE NARKOTYKÓW. W TRAKCIE ZATRZYMANIA OKAZAŁO SIĘ, ŻE W SPODNIACH UKRYWA METAMFETAMINĘ.

Data publikacji 28.09.2021

W nocy 27 września br. policjanci z Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Kamiennej Górze zatrzymali na terenie miasta 57-letniego mężczyznę poszukiwanego przez Sąd Rejonowy w Kamiennej Górze do odbycia kary pozbawienia wolności. W trakcie zatrzymania policjanci znaleźli w

W nocy z 27/28.09.2021 roku policjanci z Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego Komendy Powiatowej Policji w Kamiennej Górze zauważyli na jednej z ulic miast jednego z mieszkańców miasta, który jak wynikało z wcześniejszych ich ustaleń, jest osobą poszukiwaną.

W trakcie legitymowania funkcjonariusze potwierdzili swoje przypuszczenia. 57-latek okazał się być osobą poszukiwaną przez Sąd Rejonowy w Kamiennej Górze do odbycia kary pozbawienia wolności za popełnione w przeszłości przestępstwo posiadania przez siebie środków odurzających. W toku dalszych czynności policjanci znaleźli przy zatrzymanym, schowany w spodniach woreczek strunowy, w którym znajdowało się 13 porcji handlowych metamfetaminy.

57-latek trafił do policyjnej celi, a następnie funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej w Kamiennej Górze postawili mu zarzut związany z posiadaniem przez niego narkotyków, do którego się przyznał. Teraz mężczyźnie grozi kara pozbawienia wolności do lat 3. Jednak zanim sąd zdecyduje o wysokości kary w tej sprawie, 57-latek będzie musiał odbyć wyrok w poprzedniej sprawie.

asp. Paulina Basta

Komenda Powiatowa Policji w Kamiennej Górze

Powrót na górę strony
Polska Policja