Bieżące informacje

DOŁĄCZ DO NAS! ZOSTAŃ POLICJANTEM!

Data publikacji 06.10.2021

Jeżeli wstępujesz dopiero w dorosłe życie i zastanawiasz się jak pogodzić swoje dotychczasowe pasje i zainteresowania z przyszłą pracą, pamiętaj - służba w Policji gwarantuje Ci stabilne zatrudnienie i możliwość dalszego rozwijania się. To zawód, w którym kwalifikacje zawodowe będziesz zdobywać sukcesywnie dopiero po przyjęciu w nasze szeregi.

Jeżeli wstępujesz dopiero w dorosłe życie i zastanawiasz się jak pogodzić swoje dotychczasowe pasje i zainteresowania z przyszłą pracą, pamiętaj - służba w Policji gwarantuje Ci stabilne zatrudnienie i możliwość dalszego rozwijania się. To zawód, w którym kwalifikacje zawodowe będziesz zdobywać sukcesywnie dopiero po przyjęciu w nasze szeregi. Na samym starcie tej kariery zawodowej, oferujemy uposażenie miesięczne w wysokości blisko 3880 zł na rękę. W przypadku osób do 26 roku życia, ta kwota to 4220 zł.

Służba w Policji cieszy się coraz większym zainteresowaniem nie tylko w kwestii stabilizacji zatrudnienia ale również jako praca dająca szanse rozwoju i awansu. Policjant to zawód dużo wymagający, ale i dający wiele satysfakcji, bo szacunek osób, którym niesiemy pomoc, bywa bezcenny. Dzięki służbie w Policji można realnie i osobiście wpłynąć na to, by życie było bezpieczniejsze dla nas, naszych najbliższych i społeczeństwa. Zostając policjantem, tworzysz 100 - tysięczną formację, pomagającą obywatelom i dbającą o bezpieczeństwo wewnętrzne kraju.

Osoby zainteresowane pełnieniem służby w Policji mogą złożyć osobiście komplet dokumentów w Zespole Kadr i Szkolenia w Komendzie Powiatowej Policji w Kamiennej Górze.

asp. Paulina Basta

KPP Kamienna Góra

Powrót na górę strony
Polska Policja